KONST / Litografier / Träsnitt 11898317
nr 1189 8317
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Skeppsbron. Signerad, numrerad -80, numrerad 6/360, löst blad, bladets mått: 65x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 juni 2018
kl 18:23:01
9/6 10:55:25
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén